محل تبلیغات شما
حدود دو هفته قبل از سایت #کلیک_سایت یک پکیج آموزشی خریداری کردم. در توضیحات محصول، نوشته بود: به همراه کدها و فایل های آموزش»
پکیج که به دستم رسید با کمال تعجب دیدم کد آموزش درون پکیج وجود نداره. برای همین به پشتیبان ایمیل زدم. جواب دادن که باید با مسئولش صحبت کنم. به مسئول مربوطه پیام دادم و جویای کد آموزش شدم. ایشون برام یه سری کد فرستادن که دانلودکردم. (توجه کنید قرار نبود اینطوری باشه). اما کدهای ارسالی، کامل نبود. برای بار دوم جویای کد آموزش شدم که ایشون گفتن باید با استاد دوره صحبت کنید (!!!)
این کارو کردم و به استاد دوره پیام دادم. ایشون گفتن سورسها در حال ویرایش هستن و بزودی ارسال میشن.
حدود 10 روز بعدش (یعنی امروز) مجدد به استاد دوره پیام دادم. مجددا با کمال تعجب ایشون گفتن در حال ویرایش هستیم. جالب اینکه اصلا مشخص نیست که کی قراره این کدها ارسال بشه.
نکاتی که اینجا مهمه اینه:
1- قرار بود کدها به همراه فایل اموزش باشه. که نبود
2- حدود 600مگابایت سورس ارسالی دانلود شد که ناقص بود.
3- پاسخگوی مناسبی اصلا وجود نداره و بجای قبول مسئولیت، بعد از پاسکاریهای فراوان آخر سر باید با استاد دوره در ارتباط باشی که ایشون هم جواب درستی نمیدن. (اول میگن ایمیل بزن، جواب ایمیل که میدن، میگن با فلانی صحبت کن، آخرش هم میگن با استاد دوره صحبت کن. به ما ربطی نداره)
ظاهرا یک محصولی فروخته میشه، و شخصی که خریده، طبیعتا هزینه زیادی هم پرداخت کرده ولی پشتیبانی خوبی صورت نمیگیره. با این همه، آیا میشه به چنین سایتی اطمینان کرد؟

زورگیری سر گردنه به سبک جدید

تجربه بد یک خرید اینترنتی

پذیرش دانشجو به چه قیمتی؟

ایشون ,دوره ,استاد ,کد ,صحبت ,جواب ,استاد دوره ,با استاد ,ایشون گفتن ,باید با ,پیام دادم

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

backbilota آبی تر از دریاها شعر مهرداد ART7-مرجع هنر Carolyn's blog خیریه امدادودرمان حضرت امام رضا(علیه السلام)خوروبیابانک schouthuxtevi padenpage dimokeve Adrian's blog